TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!

Kancelárie

Popis nehnuteľnosti

Moderný skladový a administratívny areál, sa nachádza v meste Trenčín v Slovenskej republike. Areál má výbornú strategickú polohu, nachádza sa v hlavnej priemyselnej oblasti mesta Trenčín. Je vzdialený len 3 minúty jazdy od centra mesta, kde sa nachádzajú všetky banky, úrady, Krajský súd a všetky najdôležitejšie inštitúcie. Areál je vzdialený len 5 minút od výjazdu na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina. Areál ponúka cez 1700m² administratívnych priestorov a viac ako 3400m² skladovacích priestorov. Pre každý objekt sú vyhradené parkovacie miesta pre vozidlá. Ľahká dostupnosť, vybavenosť a spomínaná výhodná poloha v rámci Slovenska ako aj Európy, robia z areálu to správne miesto pre Vaše podnikanie. Kancelárie na prízemí. Prenájom kancelárskeho krídla č. 5 bez priestoru č.2, č.5 a č. 7 o celkovej výmere 149 m2. Dve veľké kancelárie, príručný sklad, kuchynka, soc. zariadenie. Voľné od 1.7.2018 Cena mesačného nájmu 4,9 eur za m2 bez DPH + energie V cene nájmu sú už i 4 parkovacie miesta K nájmu sa priratúva DPH a zálohy na energie.

Cena: 730,10 €/mesiac

  4,90 €/mesiac/m2

Kategória: Iné komerčné priestory - Kúpa

Lokalita: Trenčín - Trenčín
(Iné komerčné priestory - Trenčín)

Úžitková plocha: 149 m2

Dátum aktualizácie: 27.6.2018

Identifikačné číslo: 454762

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Direct Real, spol. s r.o.

Žitná 1, Bratislava
0850 Kliknite TU!

Maklér:

Štefan Dobiaš
0915 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk